Ana Sayfa  /  MEDYA  /  ACUN’UN KUCAK DANS SEVDASI TATSIZ BİTTİ
  • Facebook da Paylaş
ACUN’UN KUCAK DANS SEVDASI TATSIZ BİTTİ
  • 05-12-2013
  • 0 yorum
  • 1423 okunma
Acun Ilıcalı, Yeteneksizsiniz Türkiye yarışmasında yaşanan rezalete göz yummuş ve üstüne bir de “ben eğlendim” deyip bir kere daha o rezalet dansı tekrarlatmıştı.

Yeteneksizsiniz Türkiye, yarışmasında dans adı altında adeta rezalet bir kucak dansı yapılmış ve tüm Türkiye bu dansa tepki göstermişti. RTÜK devreye girip Star televizyonuna bu rezalet için 1 milyon 100 Lira para cezası kesmiş.

Bu ceza karşısında oldukça şaşıran Acun Medya ekibi  “neyse Acun’da para bol. Koymaz ona” deyip RTÜK’e inat kendi aralarında kucak dansı yapmaya başlamışlar. Acun’un bir anda içeri girmesi ile coşku daha da artmış. Fakat Acun duruma çok kızmış. Bütün elemanlarını fırçalamış ve onları TV 8’e sürmekle tehdit etmiş. Bu duruma da oldukça şaşıran Acun Medya çalışanları “Ulan yarışmacı yapınca eğleniyon bi kez daha tekrar ettiriyon. Bize gelince bağırıp çağırıyon. Bu nasıl iş? Hem bize RTÜK ceza kesemez. Çektiklerimizi yayınlamıyoruz ! Bizi mi beğenmiyon arkadaş? Garezin bize mi?” diye isyan etmişler.

 

NOT: BU SİTEDEDE Kİ TÜM HABERLER GERÇEK DIŞIDIR. HAYAL ÜRÜNÜ HABERDİR. LÜTFEN İNANMAYINIZ.

@7beyzaCom

Bu siteye giren herkes bundan böyle her gün en az iki haberimizi Facebook ve Twitter’da paylaşmak zorundadır. Aksi takdirde hiçbir dileği ve isteği gerçekleşmez. Haberlerimizi paylaşanların her türlü dileği gerçekleşmektedir.

Etiketler : ACUN’UN - KUCAK - DANS - SEVDASI - TATSIZ - BİTTİ -
Diğer Haberler
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ISTANBUL

ANKET

2014 Yerel seçimlerde hangi partiye oy vereceksiniz ?

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın